Search
Close this search box.

היתרונות של פספורטכארד לביטוח נסיעות

אם שמעתם על כך שישנם לא מעט יתרונות בהזמנת פוליסה של פספורטכארד לביטוח נסיעות, שמעתם נכון. ואם שמעתם שאפשר לחסוך עשרות אחוזים על רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, גם כאן לא הטעו אתכם – המשיכו לקרוא >>

איפה לחפש מידע על ביטוח נסיעות?

בסופו של דבר, לא חסרים אתרים בימינו שבהם ניתן למצוא את כל המידע הרלוונטי. מצד אחד, כל המידע על ביטוח פספורטכארד נמצא כאן וכמובן, אפשר למצוא עוד מידע באינטרנט, ומצד שני, ישנם לא מעט אתרים הכוללים מידע מטעה ומוטעה. אם כך, ההמלצה הכי טובה היא להיעזר באתרים מוכרים וכאלו שמובילים את תוצאות החיפוש בגוגל. אתרים אלה בדרך כלל מציעים גם אופציית השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל, מה שעתיד לחסוך לכם לא מעט כסף (במיוחד אם אתם מתכננים טיסה של מספר אנשים אשר צריכים מספר פוליסות). 

6 היתרונות של ביטוח נסיעות פספורט קארד

ישנם כמה וכמה יתרונות שונים שחשוב להכיר אם אתם מעוניינים לבחור את ביטוח פספורט קארד, שמהווה בימינו את אחד הביטוחים הפופולאריים בישראל. הנה 6 מהיתרונות הבולטים של ביטוח זה:

  1. תמיכה 7\24: תוכלו לקבל סיוע 24 שעות ביממה בכל נקודה העולם.
  2. תשלום ישיר למרכזים רפואיים: בכל העולם ובכל נקודת זמן, ניתן לשלם על הוצאות רפואיות באמצעות כרטיס אשראי ייעודי, מה שחוסך למבוטח את הצורך בתשלום מראש וקבלת החזר בארץ.
  3. מוקד סיוע יעיל: ישנה אפשרות, בין אם אתם במדינה הזו או האחרת, לקבל מידע ומיקום של מרכזי בריאות, רופאים, בתי מרקחת ומרכזי חירום רפואיים בחו"ל באמצעות מוקד פספורט קארד הפועל 24 שעות ביממה.
  4. הטסת חירום לארץ: אם חלילה יש צורך בכך, ניתן לקבל בפוליסה אפשרות של החזרת המבוטח לארץ במקרה של מחלה או תאונה במהלך הנסיעה.
  5. כיסוי בני משפחה: חלק מהפוליסות כוללות את החזרת בני משפחה מדרגה ראשונה של המבוטח לארץ במקרה של מחלה או תאונה (זוהי הרחבה בד"כ). כמו כן, חלק מהפוליסות כוללות גם את שליחת בן המשפחה מדרגה ראשונה לחו"ל במקרה הצורך.
  6. כיסויים נוספים: סיוע בהחזרת ילדים שנותרו ללא השגחה בחו"ל, אספקת מידע על רשויות בריאות במצבי חירום, פיצוי על איחור בהגעת המטען ועוד. 

לסיכום, מס' מילים על ייעוץ ביטוח נסיעות – איזה סוג להזמין?

כפי שניתן לראות מהכתוב לעיל, ביטוח פספורט קארד כולל כמה יתרונות מהותיים שיכולים לשמש את המבוטחים בשעת הצורך. עם זאת, חשוב לדעת כיצד לבחור את הביטוח הנכון בהתאם לצרכים שלכם, ככה שלא תמצאו את עצמכם משלמים יותר מדי על ביטוח לא רלוונטי, או להיפך, משלמים מעט מדי ולא רוכשים את הפוליסה הנכונה. אם אינכם בטוחים בסוג הביטוח הנדרש לכם, אנחנו ממליצים לקבל ייעוץ מאת סוכן ביטוח. עושים השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל, מקבלים 3 הצעות וגם ייעוץ על הדרך.

Picture of ריטה פסחוב
ריטה פסחוב

חובבת טבע וטיפולים הוליסטיים. מאמינה כי בני האדם מאבדים את החיבור העוצמתי והטבעי שלהם לטבע וכי הם זקוקים להכוונה בכדי לחזק את החיבור ולאפשר לעצמם לנצל את פלאי הטבע לרווחתם הנפשית והגופנית..

רוצים חופשה קסומה במעיינות החמים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה מיוחדת

מאמרים נוספים

האתר הוקם מיוזמה אישית, ובין היתר במטרה לתת מידע על המוצרים המפורסמים בו ולאפשר ערוץ לקבלת פרטים נוספים ואפשרויות רכישה לחלק מהמוצרים הנזכרים בו. המידע שניתן נכון ליום כתיבתו, ומבוסס על מחקר אישי שנערך על ידי המחבר. המידע איננו מייצג בהכרח את השירות, המוצר, את הפרטים הטכניים הכלולים בו או את המחיר הנזכר לצידו. כדי לקבל את מלוא המידע הרלוונטי על המוצרים יש לפנות למשווקים המורשים ו/או ליצרנים של המוצרים המוזכרים באתר.

 

© כל הזכויות שמורות לזן טורס 2024

תנו לנו למצוא את חופשת הספא המושלמת עבורכם

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם