בולגריה חיסריה

★5 | היסריה

בולגריה | hisarya

סמל 'אומת על ידי הקהילה'

ספא ומעיינות חמים בהיסריה

Sandanski, השוכנת בחלק הדרום-מערבי של בולגריה, ידועה בזכות היופי הטבעי והמשאבים הטיפוליים שלה. העיר, הידועה באקלים הנוח ובמים העשירים במינרלים, מציעה מגוון של ספא, מעיינות חמים ומקומות טיפוליים. 

מעוניינים בחבילת ספא ומלון משתלמת?

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם עם הצעות מיוחדות

מלון היסריה

בהיסריה מספר מלונות ספא המציעים מגוון שירותי בריאות. מלון הספא Hissarya הוא מוסד בולט, המספק לאורחים מתקני ספא מודרניים, לרבות בריכות מקורות וחיצוניות הניזונות מהמעיינות המינרליים של העיירה.

מלון קייזר

מלון ספא קייזר משלב מתקני ספא מודרניים עם תכונות ריפוי מסורתיות של המים המינרליים של היסריה. המלון מציע גם מגוון טיפולים, כולל עיסויים והידרותרפיה.

אמבטיות מינרלים

היסריה מפורסמת במרחצאות המינרליים שלה, מרחצאות אלו פופולריות בשל תכונותיהם הטיפוליות מאז התקופה הרומית. המים המינרליים בהיסריה עשירים במינרלים שונים, הידועים בהשפעות המרפא שלהם על העור והמפרקים.

Park Hotel Ribaritsa

ממוקם בסמוך לפארק של העיירה, פארק הוטל ריבאריצה ידוע במרכז הספא שלו, המציע אפשרויות הרפיה כגון סאונות, מרחצאות אדים ועיסויים טיפוליים.

מתחם המעיינות התרמיים

אזורים מסוימים בעיירה מוקדשים למתחמי מעיינות תרמיים, ומספקים למקומיים ולמבקרים בריכות פתוחות מלאות במים עשירים במינרלים.

טיפולים ייחודיים

✿ אמבטיות מינרלים

טבילה באמבטיות מינרליות מלאות במים הטיפוליים של Hissarya. אמבטיות אלו נועדו לקדם רגיעה ומאמינים שיש להן יתרונות עבור העור והמפרקים בשל המינרלים הקיימים במים.

✿ הדרותרפיה

הידרותרפיה כוללת שימוש במים בצורות שונות כדי לקדם בריאות ורווחה. בהיסריה, טיפולי הידרותרפיה עשויים לכלול עיסויי מים, סילוני מים תת-מימיים וטכניקות אחרות שמטרתן לשפר את זרימת הדם ולהקל על מתח בשרירים.

✿ טיפולי אינהלציה

בהיסריה ניתן לקבל טיפול באינהלציה באמצעות המים המינרליים הטבעיים של העיר. לשאיפת האדים יתרונות נשימתיים והם יכולים להיות מועילים במיוחד לאנשים עם בעיות נשימה.

✿ טיפול בחדר מלח

טיפול בחדר מלח, הידוע גם בשם הלותרפיה, כולל בילוי בחדר שבו האוויר מלט חלקיקי מלח. טיפול זה זמין בהיסריה במטרה לקדם את הבריאות של דרכי הנשימה והתחדשות העור.

✿ ארומתרפיה

ארומתרפיה כוללת שימוש בשמנים אתריים כדי לשפר את הרווחה הפיזית והנפשית. בהיסריה ניתן לשלב טיפולי ארומתרפיה עם טיפולי ספא אחרים לחוויה הוליסטית.

✿ טיפול באבנים חמות

טיפול באבנים חמות כולל הנחת אבנים מחוממות על הגוף כדי לקדם הרפיה ולהקל על מתח השרירים. בהיסריה, טיפול זה נחשב לייחודי בשל השימוש באבנים אזוריות.

✿ טיפול בבוץ

הבוץ העשיר במינרלים מהמעיינות התרמיים של Hissarya משמש לעתים קרובות בטיפולי בוץ טיפוליים. נמרח על העור למטרת ניקוי רעלים והזנה.

✿ טקסי בריאות

מלונות ספא ​​בהיסריה יוצרים טקסי בריאות המשלבים טיפולים שונים לכדי חוויה מקיפה. טקסים אלו עשויים לכלול רצף של אמבטיות, עיסויים וטיפולים אחרים המיועדים להרפיה ולהתחדשות.

תנו לנו למצוא לכם את חופשת הספא המושלמת

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם עם ההצעות הייחודיות עבורכם

אטרקציות שכדאי לבקר

החומות העתיקות

חומות ושערים רומיים שהשתמרו היטב חומות אלו ביצרו בעבר את העיר העתיקה אוגוסטה. מבנים אלה הם עדות למשמעות ההיסטורית של היסריה בתקופת הרומאים.

הקבר הרומי

הקבר הרומי הוא אתר ארכיאולוגי יוצא דופן הכולל חדר קבורה מעוטר להפליא. הקבר מספק תובנות על שיטות הלוויה של התקופה הרומית.

מגדל השעון

בקרו במגדל השעון של העיר, נקודת ציון בולטת בהיסריה. המגדל לא רק משרת מטרה פרקטית אלא גם מוסיף לקסם האדריכלי של העיר.

המוזיאון הארכיאולוגי

טבילה בהיסטוריה של העיר במוזיאון הארכיאולוגי Hissarya. המוזיאון מציג חפצים ותערוכות מתקופות היסטוריות שונות, המספק סקירה מקיפה על העבר של היסריה.

מסעדות מומלצות

National Restaurant

מטבח אירופאי ומזרח אירופאי

Toscana

פיצריה ומטבח איטלקי

Loven Dom

מסעדה מזרח אירופאית

Provence

מטבח אירופאי

תנו לנו למצוא את חופשת הספא המושלמת עבורכם

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

Call Now Button