★5 | קיוסטנדיל

בולגריה | Kyustendil

סמל 'אומת על ידי הקהילה'

ספא ומעיינות חמים בקיוסטנדיל

קיוסטנדיל ממוקמת במערב בולגריה, ידועה במעיינות המינרליים שלה ובתכונותיהן הטיפוליות. הנה כמה אתרי ספא, מעיינות חמים ומקומות טיפוליים שכדאי לבקר בקיוסטנדיל.

מעוניינים בחבילת ספא ומלון משתלמת?

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם עם הצעות מיוחדות

מרחצאות קיוסטנדיל

מרחצאות מינרליים, שבהם המבקרים יכולים לחוות את תכונות הריפוי של המעיינות התרמיים המקומיים. למים המינרליים יש יתרונות בריאותיים שונים, במיוחד עבור מצבי שרירים, שלד ועור

Kilifarevo Spa

מלון וספא בקיוסטנדיל המציע שירותי בריאות וספא, לרבות אמבטיות טיפוליות, עיסויים וטיפולי יופי. זה מקום מושלם לקבל טיפוים מגוונים ולחוות רגיעה.

Aquae Calidae

הידוע גם בשם "מרחצאות דיוקלטיאנוס", הוא אתר ארכיאולוגי הכולל מרחצאות רומיים עתיקים. המתחם כולל שרידים של בית מרחץ רומי שנבנה על גבי מעיינות תרמיים טבעיים.

טיפולים ייחודיים

✿ אמבטיות מינרלים

מרחצאות מינרליים שמקורם במעיינות התרמיים של קיוסטנדיל. למים העשירים במינרלים מאמינים שיש תכונות טיפוליות שיכולות להועיל לעור ולהרגיע את השרירים.

✿ טיפול בבוץ תרמי

הבוץ התרמי של קיוסטנדיל ידוע בתכולת המינרלים שלו. טיפול בבוץ כולל מריחת בוץ מינרלי מחומם על הגוף, המאפשר לעור לספוג מינרלים מועילים ולקדם ניקוי רעלים.

✿הידרותרפיה

טיפולי הידרותרפיה המנצלים את המים התרמיים לטיפולים שונים, כולל סילוני מים, עיסויים תת-מימיים ובריכות תרמיות. הידרותרפיה יכולה לסייע בשיפור זרימת הדם והפחתת מתח.

✿ בלנאותרפיה

בלנאותרפיה כוללת שימוש באמבטיות מינרליות ובעיטוף של הגוף למטרות טיפוליות. ההרכב המינרלי הייחודי של מימי קיוסטנדיל נחשב כבעל השפעות מרפאות על בעיות מפרקים ושרירים.

✿ רחצה ביער

קרבתה של עיירת דווין להרי הרודופי מאפשרת השתתפות במפגשי רחצה ביער. תרגול זה כולל טבילה בטבע, נשימת אוויר הרים צח והנאה מהיתרונות הטיפוליים של היער.

✿ טיפולי דבש

Kyustendil ידועה גם בייצור הדבש שלה. מכוני ספא מסוימים משלבים דבש מקומי בטיפולים, כגון עטיפות דבש או טיפולי פנים, בשל תכונותיו התורמים להזנת העור.

תנו לנו למצוא לכם את חופשת הספא המושלמת

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם עם ההצעות הייחודיות עבורכם

אטרקציות שכדאי לבקר

Aquae Calidae

האתר הארכיאולוגי של Aquae Calidae, הכולל חורבות של מרחצאות רומיים עתיקים. האתר מציע תובנות על הנוכחות הרומית באזור וכולל מבנים משומרים.

מבצר Hisarlaka

מבצר מימי הביניים הממוקם על גבעה המשקיפה על קיוסטנדיל. האתר מספק נוף פנורמי של העיירה והנופים שמסביב.

מבצר סמויל

מבצר סמויל, מבצר עתיק הממוקם ליד העיירה פטריץ'. לאתר יש משמעות היסטורית והוא מציע הצצה לעברה של ימי הביניים של בולגריה.

דופניצה

צאו לטיול קצר אל דופניצה, עיירה סמוכה עם מערך אטרקציות משלה. דופניצה ידועה באירועי התרבות, הפארקים והאתרים ההיסטוריים שלה.

מסעדות מומלצות

Friends Bar & Grill

פיצריה וברביקיו

Tihiya kat

מטבח בינלאומי

Mihalkova House

מסעדה מזרח אירופאי בולגרי

Dionysos

מטבח אירופאי מקומי

תנו לנו למצוא את חופשת הספא המושלמת עבורכם

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

Call Now Button